15 Nisan 2015 Çarşamba

MAC - Mineralize Skinfinish Natural Bronzlaştırıcı Pudra


Geldik Nisan'ın ortasına.. Havalar ısınıyor, güneş önceki kadar bulutların arkasına saklanmıyor.. Kısacası yaz kapıda!

Çoğumuz dört gözle denize girip, bronzlaşacağımız günleri bekliyor.. Peki şimdiden cildimize hafif ışıltılar katıp, bronzlaşalım mı? :))


It's in the middle of April.. The weather is getting warmer.. Sun is not hiding behind the clouds.. Basically, summer is coming up! 


Most of us are looking forward to swimming and getting tanned.. So, shall we add some shimmer on our skin and get bronzed a lil bit? :))
MAC'in Mineralize Skinfinish Natural bronzlaştıcı pudrasını zannediyorum iki yaz önce edindim. Esmer olduğum için 'Dark Deep' rengi tercihim oldu..

MAC - Mineralize Skinfinish Natural bronzer powder.. I guess I bought it 2 years ago.. I chose 'Dark Deep' type of them because my skin is kinda tanned already.. 


Minerallerle yavaşça pişirilmiş bu pudra; Hafif kapatıcılık sağlıyor.. Pudra kurutur inancının aksine asla kurutmuyor (ki benim cildim karma).. İçindeki ışıltılar cilde canlı bir görünüm kazandırırken, gündüz feneri gibi de parlatmıyor :) Tam kararında !This powder had been slowly baked with minerals.. It provides perfect light coverage.. Skinfinish powder doesn't dry your skin.. This product makes your face seem vibrant !


Fondöteninizi sabitlemek için kullanabilirsiniz veya elmacık kemiklerinizin altına, alnınıza, çene kemikleriniz ile burun kenarlarınıza kontür yapmak amacıyla uygulayabilirsiniz. Ben hem kontür icin hem de yüzüme fondöten uygulamadan, renklendirmek icin kullanıyorum.(Ben kontür yaparken Real Techniques'in Contour Brush fırçasını kullanıyorum. Sadece burun kenarlarına farklı fırça ile uyguluyorum. Bahsettiğim fırça ve kardeşleri ile ilgili detaylı yazıma bu linkten ulaşabilirsiniz >>


You can use it to set and fix your foundation or to contour under your cheekbones, on your forehead, jawbones, and your nose. I generally apply it while I'm contouring and color my face. I use contour brush of Real Techniques Brushes. You can reach the article to get more details about these brushes. Link below..Bu ürün 10 gram ağırlığında. Kesinlikle çok uzun süre kullanıyorsunuz ve kapağı açıldıktan sonra 24 ay kullanım ömrü var..It's 10 gram, lasts long.. Its useful life is 24 months..

Cilt ile çok güzel bütünleşiyor.. Eğer bir bronzlaştıcı pudra arayışındaysanız kesinlikle ilk bakacağınız ürün bu olmalı. Kendi ten renginize uygun tonunu bulabilirsiniz.. Fiyatı 89,-TL..

Siz de bu ürünü kullanıyorsanız veya almaya karar veririp kullanmaya başlarsanız lütfen yorumlarınızı benimle paylaşın :)

Sevgiyle kalın..

If you are looking for a bronzer powder, this product must be your first choice. It's US $ 32

If you are using this powder already or decide to buy one, please share your comments with me :) 


With Love,  
1 yorum: