28 Mayıs 2015 Perşembe

Christian Dior Lip Polish ' Smoothing Lacquer '


O bir bebek, o bir star ! Abartmıyorum ;)


It's a baby! It's a star!

Christian DiorChristian Dior Lip Polish Smooting Lacquer 003 numara. En sevdiğim lip gloss. Somon rengi. O kadar doğal, sürümü o kadar güzel ki ne desem az kalacak..

Christian Dior Lip Polish Smoothing Lacquer number 003. The most I love! Somon colored. It's very natural. It's not enough what I say about it...

Lip Polish

Dudakları asla kurutmuyor. Çok güzel nemlendiriyor. Yumuşacık dudaklar istiyorsanız sizin için biçilmiş kaftan :)

It never dries lips. On the contrary, It moisturises very well. If you would like to have soft lips, then this product is just for you.


Lip GlossAplikatörü roll on yani sabit değil, ürünü uygularken dönüyor. Bu şekilde de dudaklarınızı pürüzsüzleştirmeyi vaat ediyor.

Its applicator is roll-on which makes lips smoother. Smoothing Lacquer
Püf Noktası >> Eğer dudaklarınız daha pürüzsüz ve dolgun olsun istiyorsanız; dişlerinizi fırçalarken biraz da dudaklarınızı fırçalayın :) Ölü deriler gitsin, dudaklarınız canlansın ;)


Tip >> Brush your lips for them to be smoother and thicker ;) 

Çok uzun zamandır kullandığım bu canımı, gönül rahatlığıyla öneriyorum. Somon renginin haricinde 2 rengi daha mevcut. Biri pembe, diğeri de çok açık ten rengi gibi.

I've used this product for so long.. I advice you to buy this baby. There are 2 other different colors. One of them is light pink, and the other one is nude. 

Peki sizin en sevdiğiniz lip glossunuz hangisi?

What is your favorite lip gloss?


1 yorum: