5 Mayıs 2015 Salı

MAC - Far Bazı (Painterly - Pro Long Wear Paint Pot)

Tayindi, Ankara'ydı, vs. derkeeeeen yeni evime geldim :) Bloğumdan uzak kaldım biraz ama hep aklımdaydı.. Bu yazı için de sabırsızlanıyorum!

Konuya girmeden önce de gerek bu yazımın gerekse gelecek yazılarımda yer alacak fotoğraflara can veren Gamze'me Çok teşekkür ederim. Emeğine sağlık kuzum.


I've been busy with moving to another city... Here I'm new home :) I can't wait to prepare this new article!


First of all, I want to thank to my dear friend Gamze who took all of the photos for my blog..

Göz makyajı sevenlerin makyaj çantalarında her zaman bulundurmaları gereken bir ürün: MAC'in Paint Pot'ları.. Ben Painterly rengini kullanıyorum.. Dileyenler için farklı seçenekleri de mevcut ;)

Bu bebek, farinizin çizgi çizgi göz kapağınızda toplanmasını önler, kalıcı olmasını sağlar. Ayrıca, gözkapağınıza baz olarak uyguladığınız için tam olarak farin rengini elde etmenize yardımcı olur.


This product is a must for who loves eyeshadows. MAC - Paint Pots.. I have Painterly color of them. If you wish you can get any other color of these primers.


This baby prevents your eyeshadow to be messed on your eye lids, also supplies to last-long. Besides, It helps you get your eyeshadow color 100%.


Kendisi krem formlu olup, fotoğrafta gördüğünüz gibi çok açık pudra renklidir.... İsterseniz far niyetine de kullanabilirsiniz ;)This eyeshadow primer is creamy and its color is very light pink as you see on the photo above. You can use it as eyeshadow, as well.


Hani sorarsanız makyaj çantanın olmazsa olmazları nelerdir diye, en başta bu ürünü söylerim. Kesinlikle ama kesinlikle bu minnoşu edinmelisiniz ;)


Paint Pot is one of my favorite goods in my toilet bag. I absolutly advice you to buy this baby. I'm pretty sure that you'll love it as much as I do ;)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder