22 Mayıs 2015 Cuma

MAC Fluidline Gel Eyeliner (Blacktrack)Eyeliner olmadan makyaj eksikmiş gibi hissediyorum demiştim ;) 

En sevdiğim iki eyelinerdan biri olan MAC Fluidline Gel Eyeliner (blacktrack rengi) ile sizi tanıştırmak boynumun borcu :)

I want to mention again how important eyeliner is to me ;) MAC Fluidline Gel Eyeliner (blacktrack) is one of my favorites. I really love using it ;)
MAC
Eyeliner süremiyor musunuz? O zaman sizin çareniz kesinlikle jel liner. Fırça ile uygulamak daha zormuş gibi görünse de aksine çok daha kolay.

Are you having a hard time applying eyeliners? Then, you must use gel liners. It may seem harder to use a brush, but believe me it's much easier ;)  Fluidline

Neden Fluidline alalım?

*Çok kolay sürülüyor,

*Dağılma yapmıyor,

*Rengi tam istediğim gibi: koyu siyah,

*Çok kalıcı: Sabah evden çıkmadan önce sürüyorum, akşama eve dönene kadar bir gram bozulmuyor. Yaklaşık 12 saat kadar. (Ben altına MAC Painterly far bazı uyguluyorum. O, kalıcılığını daha artırıyor olabilir. Detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz
>> http://makeupbydenizener.blogspot.com.tr/2015/05/mac-far-bazi-painterly-pro-long-wear.html  )


Reasons to have a Fluidline?

*Easy and quick to apply,

*Doesn't get spoiled,

*Really dark black,


*Lasts long: I have it before I leave home and It stays in place till evening.. around 12 hours.. (I apply eyeshadow base from MAC. Painterly Paint Pot. It may cause eyeliner stay much longer. If you wish having more information about this base, follow the link >> http://makeupbydenizener.blogspot.com.tr/2015/05/mac-far-bazi-painterly-pro-long-wear.html*Püf Nokta >> Ürünü kullanırken kurumaması için sert bir zemin üzerine aşağıdaki fotoğraftaki gibi ters kapatımanız gerekmektedir ;)

*Tip >> When you use the product, invert it just like on the photo below for eyeliner not to dry. 
Gel LinerFluidline aldık iyi güzel. Peki nasıl uygulayacağız değil mi? Fırça konusunun öneminden önceki yazılarımda bahsetmiştim. MAC 263 numaralı kesik uçlu eyeliner fırça ile bu jel liner harika ikili oluyorlar. Biraz pahalı ama inanın uzun süre bozulmadan kullanacağınızı dikkate aldığınızda, değer..

If you will have a gel liner, then you need an eyeliner brush. I mentioned before how important makeup brushes are. Therefore I advice you to have a MAC number 263 eyeliner brush. BlacktrackEyeliner sevenlere bu bebeği kesinlikle tavsiye ediyorum ;) Fluidline fiyatı 55.00,-TL. 
MAC 263 numara fırça ise 62.00,-TL'dir.

Gelecek yazılarda buluşmak üzere :)

Not: Fotoğraflar için canıma Gamze Şimşek'e teşekkür ederim.

I absolutely advice this baby to whom love eyeliner. 

The price of fluidline is $16
The price of MAC number 263 brush is $ 20

Till next time XoXoP.S.: Thank my dear friend Gamze Simsek so much for all of the photos.2 yorum:

  1. Asıl ben sana teşekkür ederim canım arkadaşım bana bu şansı verdiğin için. Yine çok güzel bir yazı olmuş. Ben de bu ürünü bayılarak kullanıyorum:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Can'sın ;) Kerata sevilmeyecek gibi değilki : ))

      Sil