26 Eylül 2015 Cumartesi

Neutrogena Deep Clean Peeling Jeli

Peeling jeli mi arıyorsunuz? Hem derinlemesine temizlesin hem de cildimi tahriş etmesin mi diyorsunuz? O zaman bu yazıyı okumalısınız..

Neutrogena Deep Clean Peeling Jelini yıllardır kullanıyorum.. Günlük kullanıma uygun ancak ben haftada 2-3 kere uygulamayı tercih ediyorum.. Çünkü sık kullanımda gözeneklerin genişleme riski var.. Ayrıca üzerinde yazan yazıya göre tüm cilt tiplerine de uygun (benim cildim karma).

Looking for a peeling gel? Then you should read this article..


Neutrogena Deep Clean Peeling Gel.. The one and only that I've used for a long time to peel my skin.. It's available for daily using but I prefer to have it on my face twice or three times a week. Because, often usage may cause the pores get bigger. Also, people that have any skin types may use this product.Gelelim kullanımına.. Önce yüzümü ıslatıyorum.. Sonra fındık büyüklüğünde aldığım ürünü tüm yüzüme (gözaltlarım hariç) özellikle burnumun üstüne yuvarlak hareketlerle uyguluyorum.. Soğuğa yakın ılık suyla güzelce duruluyorum.. Içindeki minik yumuşacık granüller ile yüzünüzü mis gibi temizliyor.

First of all I wet my face. And then I apply the product on my whole face except under eye areas. You should use it with circular motions. And the water should be warm..

Uygulama sonrasındaki ferahlamayı size keşke daha iyi tarif edebilsem.. Hani mentollü sakız çiğnersiniz de bi ferahlarsınız ya tam olarak öyle.. Cildinizin nefes aldığını hissediyorsunuz resmen.. Ölü deriden arınan yüzünüze bir de nemlendirici sürerseniz bebek teni gibi yumuşacık oluyor..

P.S.: Makyajdan tam randıman almak istiyorsanız temiz bir cilt şart.

Siz de bu ürünü kullanıyorsanız lütfen görüşlerinizi benimle paylaşın :)

Sevgiyle,


I wish I can describe very well how it feels after usage.. It feels soooo fresh and vibrant. You feel that your skin breathes.

P.S.: Your skin must be clean before putting makeup.

If you use this baby, please share your comments with me :)


With love,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder