25 Ekim 2015 Pazar

Makeup For Ever Aqua Brow

Kaşlarımızı nelerle boyamadık ki :) Kalemler, farlar.. Biri kaşlarımızı döktü, öbürü dağıldı.. Bir de bunları sabitlemek için jel kullanmak zorunda kaldık.. Peki ya şimdi size bambaşka bir üründen bahsetsem?

We all have tried so many products to fullfill the gaps on our brows.. Some of them made brows' hairs fall.. Some was spoiled.. What if i tell you about any other product?

Makeup For Ever (MUFE)'dan Aqua Brow Kit..


- Kutudan minik bir çanta çıkıyor.


- It contains a tiny bag.
- Minik çantadan kaş boyası, onu uygulamak için fırçası ve taramak için tarağı çıkıyor..


- This tiny bag contains dye, brush and aplicator..

- Kaş boyası son derece doğal duruyor.. Ayrıca, bu ürünün iddiası suya dayanıklı olup, havuzda bile çıkmaması. Ben havuzda denemedim ama düğün günü sabah 9'dan gecenin sonuna kadar temmuz sıcağında bozulmadan kullandım :)


- When you apply this dye on your brows, they look so natural.. Also, this baby promises that it is not being spoiled even in a pool.. I didn't used it when I swim but I used it on my wedding day.. The weather was hot, I sweated but my brows hadn't been spoiled..


- Dayanıklı olduğu gibi kaslarınızı boyadıktan sonra sabitleme derdiniz yok, ilave bir jel alıp ek maliyete katlanmak yok.. Çünkü hem boyuyor, hem sabitliyor..


- You don't have to fix your eyebrows because this product dye your brows and fix them at the same time.. Thus, you don't have to buy anything to fix.. 
- Bendeki 25 numarası.. Siz de kendi kaş renginize uygun olan çeşitini bulabilirsiniz ;)


- I have 25 number of it.. You can find one which suits your brow color..


- Yukarıdaki fotoğrafta yer alan fırçası ürünü uygularken büyük rahatlık sağlıyor.. Şekil vermenize yardımcı olurken ürünün iyice karışıp doğal durmasını sağlıyor.. Bu yüzden ekstradan gidip bir kaş fırçası almanıza gerek yok..


- The brush on the photo above, helps you apply the product easily.. Also, you can shape your eyebrows by this brush.. 


- Yukarda gördüğünüz rimel fırçasına benzer aparatla da en sonda ka
şlarınızı tarıyorsunuz..

- After you dye your eyebrows, you should comb them by the brush on the photo above..

- Ürün 7 ml. olup, fiyatı 128,-TL.. Hem az hem neden bu kadar pahalı diyebilirsiniz.. Öncelikle yukardaki kadar minik bir parça alıp iki kaşınızı da boyayabiliyorsunuz.. Bu paralelde bir tüp ürün yaklaşık olarak size 1 yıl gider.. Kaş farı veya kalemi almış olsanız ilaveten kaş jeli de almak durumundasınız ama bu ürün size iki faydayı aynı anda sunuyor..


- This product contains 7 ml. dye.. Also, it costs 128,- Turkish Liras.. It is a bit expensive, yes. But it really lasts long.. a very little piece of it enough to dye both brows.. You don't have to buy another gel to fix your eyebrows because this product dye and fix your brows at the same time.. 

Toparlayacak olursak gerçekten çok memnun kaldığım, fiyatının karşılığını sonuna kadar veren bir bebek.. Tavsiye ediyorum :) 


To sum up, I really like it and advice you to buy it if you wish a product like this one..

3 yorum:

  1. Sen düğününde tavsiye ettikten sonra almıştım ve aşırı memnunum. Tavsiyen için çok teşekkür ederim canim:)

    YanıtlaSil
  2. Begenmene Cok sevindim kuzucum :)

    YanıtlaSil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil